Festival Lent: Praznik glasbe - Godalni kvartet Al Fine at Fontana na Lentu
SVN
, Maribor • N/A Public / Outdoor
Past
Jun
22
Festival Lent: Pozor Muzika na cesti - Godalni kvartet Al Fine at Grajski trg Maribor
SVN
, Maribor • N/A Public / Outdoor
Past
Jun
20-29
Festival Lent
SVN
, Maribor • N/A N/A
Past
Jun
22-30
Festival Lent
SVN
, Maribor • N/A N/A
Past
Godalni kvartet Al Fine's Past Events4 Events
Festival Lent: Praznik glasbe - Godalni kvartet Al Fine at Fontana na Lentu
Godalni kvartet Al Fine
Fontana na Lentu
SVN, Maribor
Public / Outdoor
Festival Lent: Pozor Muzika na cesti - Godalni kvartet Al Fine at Grajski trg Maribor
Godalni kvartet Al Fine
Grajski trg Maribor
SVN, Maribor
Public / Outdoor
Festival Lent festival
Dubioza kolektiv, UMEK, Parni Valjak, José James, Zabranjeno Pušenje, Gibonni, Bombino, Magnifico, Mike Vale, The Garifuna Collective, Rabih Abou-Khalil, Marina & The Kats, FreeKind, Happy Ol' McWeasel, Belau, Orlek, Pips, Chips & Videoclips, Joachim Kühn, Elvis Jackson, Foltin, URBAN & 4, Aleksandra Ilijevski, SuRealistas, David Curie, Jarrod Cagwin, Yadava, Jimmy Barka Experience, CINKUŠI, Romano Drom, Wckd Nation, Babooni, Janez Dovč, Wild Strings Trio, Liamere, THE BODHISATTWA TRIO, Tim Urbanya, NOAIR, Nebelung, Raggalution, Damir Hoffman, The Jason Cale Band, ÊDNA, Daniel Vezoja, BO!, Sounds of Slovenia, Akaga, Theejay, Lara Hace, Artistik, Preddy Tendergrass, Lintver, MePZ Pomlad, Vita Mavrič, DJ Pips, Nikki Louder, K'pow, Ana Kalan, Vilnius University Chamber Orchestra, Wicked Dub Division & Michela Grena, The Hills Mover, Edi East Trance Blues, Simpatico, Nitz, Ana Julija Mlejnik, StrojMachine, Natalija Tumpej, Liburoa, Duo Aritmija, Lara Oprešnik, Godalni kvartet Al Fine, Yanu, Body Says No, DJ DAVE HAZE, Simptomi, Stari pes, Tamburaški orkester FD Kranj, Rudeey, Apoptosis, Sara Köveš, Mateja Ulaga, DJ Hose, DJ Splinta, Flute Quartet Traverso, Šlagwerk, Pihalni orkester Pošta Maribor, Saxbeat, Jana Stojnšek, Brass Band Slovenija, KUD Dolina Miru, KALU & The Gradient, Gregor Ftičar, Dejan Pečenko Quartet, Marko Grobler in Ezl ek, BeatPolar, GB's LAB, tAman, DJ Zhe, The Dukes of Prunes, Solent Duo, Marko Korošec, Urška Sikovšek, DJ Rly, ChAt Quartet, Tanja Činč, Dunja Bovan, DJ Venom, Larisa Mesarič, Kostanjev sekstet, Pevski zbor Sankofa, Nidani Orchestra, Ambrož Rot, Brass Band Radlje, The Funkensteins, Sara Zajc, Epic Vinyls From Brazil
SVN, Maribor
Big
Festival Lent festival
Đorđe Balašević, Richard Bona, Dub FX, Joker Out, Plavi Orkestar, Vieux Farka Touré, Monophonics, Bad Manners, OLIVERSE, Afro-Cuban All Stars, Youn Sun Nah, Ulf Wakenius, Vlado Kreslin, Zalagasper, Mrfy, Goran Bare & Majke, Tadej Jaki, Gregor Ravnik, Sassja, Emkej, CUBISMO, Mamadou Diabaté, Tomy DeClerque, Hamo & Tribute 2 Love, NVADRZ, Kandžija, Amaya, Oto Pestner, Julijan Erič, Tamara Obrovac, J. Hoard, Pankrti, Lela Kaplowitz, MUFF, TIMO G, Uncle Frank, BRO, Dropheadz, Seine, Katalena, The Dreams, A//O, Big Band RTV Slovenia, Jeff Jensen, Roman Rauch, Kampec Dolores, Demolition Group, Wacky Blues Professors, Jadranka Juras, Bowrain, Počeni Škafi, Amo Socialec, Okustični, Wooden Legs, Tim Urbanya, Gypsy Philharmonic Orchestra, Irena Yebuah Tiran, Soul Fingers, OPEN, Janez Bončina Benč, Dusty, Italee World, Rok Zalokar, Saint-James, Srpsko kulturno društvo Maribor, Pepi Jogarde, Marx P, Flora & Paris, The Margins, Jakob Kobal, Nina Hudej, Sergio Lounge, Marko Lük, Lilith Cage, Anja Hrastovšek, Igor Bezget, Saturday Simon, Trio Rupnik, Lynch, The Miceks, Jazz Punt Big Band, Aveho, Tadej Kampl, Flaster, Nesesari Kakalulu, Dj Woo-D, Sabina Vostner, ADAMM, Natalija Tumpej, Seven Days In May, Liburoa, Big Band Radlje, Tom & the Twisters, Urška Supej, MINT, Borut Mori, Luka Gluvić, Ana Bezjak, Tito DJ, Takt Ars kitarski orkester, Peter Jenko, Patricija Škof, Katarina Samobor, Djembabe, Matjazz, Happy Vibe, BorZ, Stino, Godalni kvartet Al Fine, Captain Morgan's Revenge, MOJCA, Groovocado, Jinho Jinza, Toni Pezzanov, DJ Lexy Dee, NCODNC, BUH, Bor Zakonjšek, Andrej Ofak, Oktet 9, Dj TiLart, No Name Blues Band, Marko Črnčec (Churnchetz), Flute Quartet Traverso, DJ Rocca, NIMETU, Pihalni orkester Pošta Maribor, Neopogo, Denise Dantas, Godalni kvartet NOVA, King ubu, Jazzmate, Dejan Berden, Niplodok, blutwurst, Scaramelli Bass Quartet, Aphra Tesla, Duo Novum, Nadia Ternifi, Žiga Golob, Leto Harp, Quartet Four Characters, Marko Korošec, Uroš Rakovec in Marko Brdnik, Tomaž Gajšt, Niash Poyma, Jazz zasedba Konservatorija za glasbo in balet Maribor, Beata Ilona Barcza, Zsofi Klacsmann, Policijski orkester